Білінгова система для автоматизації діяльності операторів телемереж

Білінгова система Billing-ViVA

Що таке Billing-VIVA?

Це білінгова система, яка постійно розвивається та вирішує практично всі завдання, які виникають у провайдера Інтернет та Кабельного телебачення.

Чим Billing-VIVA відрізняється від інших білінгових систем?

Ми пропонуємо не просто білінгову систему, а досвідчену команду, яка використовуючи свій багаторічний досвід роботи вирішить всі проблеми починаючи від організації взаємодії персоналу до технічної реалізації управління специфічним обладнанням.

Що вміє Billing-VIVA?

Білінгова система вміє вирішувати всі проблеми які виникають в роботі провайдера завдяки ефективним механізмам роботи з абонентами, взаємодії персоналу, автоматизації процесів керування обладнанням та всебічним контролем та аналізом проведеної роботи.

Хто розвиває проект?

Команда професійних системних адміністраторів та програмістів, яка постійно адаптує білінгову систему до сучасних реалій.

Як це працює?

На нашому обладнанні знаходиться високопродуктивний сервер баз даних, який підтримується професійним адміністратором. Доступ працівників до даних здійснюється через сервер термінального доступу. Управління обладнанням провайдера здійснюється за допомогою програм-агентів.

База даних буде розміщена в хмарному сервісі?

Так. Ваші дані будуть зберігатись в хмарному сервісі, проте це ніяк не позначиться на роботі провайдера. Ми передбачили та врахували це.

Чи безпечно збегірати мої дані в хмарному сервісі?

Ми впевнені в тому, що наше обладнання буде вчасно та якісно перевірене. Ми використовуємо надійне та потужне обладнання та надійні хмарні сервіси. Одна з наших основних переваг — це надійно збережені дані та відсутність додаткових затрат у наших клієнтів.

Хто буде мати доступ до моїх даних?

Вирішувати Вам. Ми допоможемо підібрати максимально надійний та зручний механізм доступу до даних. Ми дбаємо про нашу багаторічну бездоганну репутацію.

Чому немає локальної версії білінгу?

Наш продукт призначений для тих, хто не хоче вникати у всі проблеми пов'язані з покупкою, обслуговуванням, та ремонтом серверного обладнання. А також утриманням висококваліфікованого персоналу, без відпусток та вихідних.

Я переглянув можливості білінгової системи, і там немає потрібного мені функціоналу. Чи можливо його додати?

Відсутність функціоналу — не проблема для нас. Як правило всі наші клієнти отримують новий функціонал безкоштовно. Постійний зв'язок з нашими клієнтами є невід'ємною частиною нашої роботи.

Як виглядає співпраця з білінговою системою?

Ми повністю беремо на себе технічну реалізацію та обслуговування всіх поставлених задач та допоможемо правильно вибрати напрямки технічного розвитку Вашого провайдера.

Скільки коштує Billing-VIVA?

Наші тарифні плани тут. Можливі суттєві зміни у формування ціни при довгостроковій співпраці.